سایت تفریحی,دانلود,دانلود آهنگ,دانلود فیلم,عکس,عکس بازیگران,خبر داغ,دانلود رایگان,سرگرمی,فان,آهنگ جدید,آهنگ قدیمی,آهنگ با کیفیت 320,دانلود سریال

همخوابی این مرد با ۷۰ دختر پس از کنده شدن آلت تناسلی اش

همخوابی این مرد با 70 دختر پس از کنده شدن آلت تناسلی اش

همخوابی این مرد با ۷۰ دختر پس از کنده شدن آلت تناسلی اش

مردی که در اثر یک اتفاق وخیم آلت تناسلی اش را از دست داده بود اما توانست دوباره با پیوند زدن آلتش نعوظ داشته باشد. جان وين بابايت، ۴۶ ساله،در ماه مارس ۱۹۹۴ مورد حمله وحشتناکي قرار گرفت. يکشنبه شب بود که همسر سابقش، لورنا، آلت تناسلي وی را وقتی او در خانه اش در ویرجینیا خواب بود با چاقویی قطع کرد.

همخوابی این مرد با 70 دختر پس از کنده شدن آلت تناسلی اش

شانس با اين مرد يار بود که پليس توانست بقاياي آلت تناسلي او راکه زن خشمگينش از شیشه خودرو به بیرون پرتاب کرده بود، در خيابان پيدا کند. بعد از ۱۰ ساعت جراحي، بخش بريده شده آلت تناسلي اين مرد نگون بخت پيوند زده شد اما پزشکان به جان گفتند ديگرنميتواند نعوظ و رابطه جنسي داشته باشد

جان وين بابيت ادعا مي کند که از دست دادن آلت تناسلي او زندگي جنسي اش را بهتر کرده‌است. به گزارش سایت تفریحی پرنیا ،او که یک بازیگر فیلم های غیر اخلاقی بوده می گوید بعد از این اتفاق توجه زنان بیش‌تر به او جلب شده و توانسته است حداقل ۷۰ بار رابطه جنسی داشته باشد .علیرغم این که پزشکان می‌گفتند او دیگر نمی تواند نعوظ داشته باشد و رابطه اي برقرار کند

همخوابی این مرد با 70 دختر پس از کنده شدن آلت تناسلی اش

ستاره پورنوگرافي که حالا ۴۶ ساله است يک بار ديگر مي گويد پس از پیوند الت تناسلیش زنان زیادی با او رابطه جنسی داشته اند ، تصريح کرد «برخي از زنان مي گويند که ان ها با جان وين باببت خوابيدند.»

بابیت به روزنامه بريتانيايي The Sun گفت پزشکان به من گفتند که من هرگز نمي توانم مجددا رابطه جنسي داشته باشم چون صدمه های من خيلي بد بود.اما آنها بارها و بارها ثابت کرده اند که بارها و بارها اشتباه کرده اند من ۷۰ بار بعد از اين حادثه با زنان خوابيدم.

جان بابیت مي گويد که او بيش از ۷۰ رابطه جنسی عاشقانه را بعد از زمان حمله داشته است . او در دو فيلم پورنو مشهور ظاهر شد.او گفت مشهور شدن به مردی که آلت تناسلي اش قطع شده‌است، مزاياي خودش را دارد. قطعا زندگي عاشقانه من صدمه نديده است در حقيقت این اتفاق آنرا التیام بخشيد.

همخوابی این مرد با 70 دختر پس از کنده شدن آلت تناسلی اش

بابیت درسال ۱۹۹۴ با جان ویت در فیلمی که دارای صحنه های جنسی بود بازی کرده بود . همان زمان بود که همسرش لورنا با چاقو به او حمله کرده و آلت تناسلیش را بریده بود.

همخوابی این مرد با 70 دختر پس از کنده شدن آلت تناسلی اش

بابیت گفت که او هنوز همدر مورد حمله با چاقوی آشپزخانه و سطل خون ريخته شده در اتاق خواب خود کابوس می‌بیند.او گفت مردم فکر مي کنند که اين يک شوخي بزرگ است اما من تقريبا به مرگ محکوم شدم.بعد از بریده شدن آلت تناسلیم با چاقو، مقدار زيادي از خونم را از دست دادم.

لورنا بابايت زنی که آلت تناسلی جان بابیت را بریده بود، در حال حاضر از او طلاق گرفته و با نام لورنا گالو یک سازمان برای حمایت از زنان مورد اذيت تشکیل داده‌است .

همخوابی این مرد با 70 دختر پس از کنده شدن آلت تناسلی اش

پس از اينکه پليس متوجه شد که لورنا دریک میدان از پنجره يک ماشين در حال حرکت نوک آلت تناسلي را پرتاب کرده بود،توانست قسمت بریده آلت تناسلی این مرد را پیدا کند .وی تحت عمل جراحي ۱۰ ساعته قرار گرفت تا مجددا سر بریده آلت جنسی اش پيوند زده شود.

او می گفت من بيدار شدم و دیدم در باند پوشيده شده ام.ان ها يک لوله کاتتر را گذاشتند و براي دو ماه تنها راه رفتن به دستشویی و تخلیه ادرارم همین لوله بود !وي گفت پزشکان به من هشدار دادند که ممکن است همه ی انواع عوارض وجود داشته باشد.بدترين حالت اين بود که اگر يک عفونت ایجاد شود، آلت تناسلی من سياه مي شود ودر اثر نکروز از بين مي رود.

اما بخت با او یار بودو او شفا یافت .جان وين بابايت درسال ۱۹۹۴ در دادگاه حاضر شد. در حال حاضر ۴۶ ساله است، بابيت مي گويد شهرت وي از زمان حمله همسر سابقش لورنا بیش‌تر شده‌است.

همخوابی این مرد با 70 دختر پس از کنده شدن آلت تناسلی اش

او پس از چند ماه پس از عمل جراحي، هنگامي که يک زن که وی را شناخت قرار عاشقانه اي با هم گذاشتند .

همخوابی این مرد با 70 دختر پس از کنده شدن آلت تناسلی اش

او گفت ما به خانه او رفتيم و انچه راکه بطور طبيعي همه ی در عمل جنسی انجام می‌دهند را انجام داديم. من ترسيدم که اندامم کار نکند . آلت تناسلي من ۱۰۰ درصد کامل نيست، اما ما به خوبی از پس رابطه جنسی برآمدیم.لورنا بابيت در آغاز محاکمه اش درسال ۱۹۹۴ ادعا کرد که او آلت تناسلي همسرش را قطع کرد زيرا او در حالت مستی به خانه آمد و وی را وحشیانه مورد تجاوز قرار داد.

جان بابیت اکنون يک زندگي آرام بعنوان يک راننده و يک نجاردارد

همخوابی این مرد با 70 دختر پس از کنده شدن آلت تناسلی اش

چاقوی مورد استفاده لورنا بابيت براي قطع آلت تناسلي جان بابیت

جان در حال نوشتن زندگینامه ي خود و یک کتاب است.اين کتاب شامل ماجرای حملات آلت تناسلي شکست خورده اي است که بيش از يک قرن اخیر اتفاق افتاده است

مطالب مرتبط :

این مرد با هزاران دختر زیبا رابطه جنسی داشت «موسس مجله پلی بوی»

رابطه زناشویی و زندگی عجیب این مرد با دو همسر جوان در یک خانه

عاقبت همخوابی محمد با دختر تنها در خانه

همخوابی این مرد با دختر ۳۲ ساله پولدار تهرانی و کلاه برداری

همخوابی این مرد با زن شوهردار به قتل انجامید

همخوابی همسر این مرد و دوست صمیمی اش

—————————————————————-
سایت تفریحی سرگرمی پرنیا،مطالب جالب،اخبار حوادث،همسرداری،عکس بازیگران

نوشته همخوابی این مرد با ۷۰ دختر پس از کنده شدن آلت تناسلی اش اولین بار در سایت تفریحی و سرگرمی پرنیا |مطالب جالب,زیبا |همسرداری,زندگی |عکس. پدیدار شد.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 0
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.